Pamiętaj o upominkach dla pracowników i kontrahentów

 

Okolicznościowa kartka z podziękowaniem to miły gest, ale czasem warto w inny sposób wyrazić słowa uznania dla drugiej osoby. Mowa głównie o pracownikach albo klientach firm. Przedsiębiorstwa coraz częściej dziękują, wręczając okolicznościowe kosze lub pudełka z upominkami. Coraz więcej firm przygotowuje tego typu produkty.

Kosz w podziękowaniu za udaną współpracę

kosze prezentoweŚwięta Bożego Narodzenia albo Wielkanoc, koniec roku, zakończenie dużego projektu – jest wiele okazji, podczas których można wręczyć prezent dla pracowników lub kontrahentów. W obecnych czasach przygotowanie takiego upominku nie stanowi problemu. Wiele firm specjalizuje się w tworzeniu koszów prezentowych. Oczywiście, również samemu można skompletować produkty albo tylko je wybrać i zlecić przygotowanie całości. Co zawierają kosze prezentowe dla pracowników lub klientów? Najczęściej są to słodycze – czekoladki, praliny i tym podobne. Często znajdziemy w nich również kawy lub herbaty, czasem rzadko spotykane. Zdarza się, że w koszu będą też markowe alkohole, to opcja na przykład dla sprawdzonych, wieloletnich klientów lub kontrahentów. Czasem, szczególnie w okresie świątecznym, umieszczone są w nim ozdoby, które można powiesić na przykład na choinkę albo postawić na stole. Jest też możliwość przygotowania kosza lub pudełka z grawerem z nazwą firmy. Oczywiście kosz może być pięknie opakowany, ozdobiony wstążkami lub innymi elementami.

Wręczenie kosza prezentowego będzie pięknym gestem ze strony pracodawcy. Oznacza, że zarząd pamięta o wyróżnieniu swoich pracowników, jest wdzięczny za wykonane obowiązki. To także jasny sygnał w przypadku wysłania upominku do klienta firmy. Będzie świadczył, że jesteśmy wdzięczni za współpracę i cieszymy się z tego, jak się układa.