Plandeki na żagle przeciwsłoneczne

Od kilku lat w sezonie letnim, dużą popularnością cieszą się żagle przeciwsłoneczne. Służą one jako zadaszenia w ogródkach restauracji, na plażach i w prywatnych ogrodach, a nawet na balkonach. Wykonuje się je z kilku materiałów, w zależności od efektu, jaki chce się uzyskać. Najwyższą nieprzepuszczalnością, charakteryzują się te z plandeki. Łatwo jest je również dostosować do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Plandeki jako osłona przed słońcem

plandeki producentW ciągu kilku ostatnich sezonów letnich temperatury były szczególnie wysokie, a ilość słonecznych dni bardzo duża. Stąd rosnąca popularność żagli przeciwsłonecznych. To duże płachty zapewniające osłonę przed promieniami słonecznymi. Wykonywane są z tekstyliów lub tworzyw sztucznych. Oferujący żagle z plandeki producent, zagwarantować w takim przypadku powinien wysoką jakość swojego materiału i to, że nie ulegnie on zniszczeniu i blaknięciu pod wpływem gorąca i promieniowania. Zaletą tworzyw jest to, że niezwykle łatwo je dostosować do konkretnych zastosowań. Mogą one być w dowolnym kolorze z palet barw oferowanych przez producentów. Ich wielkość i sposób montażu także może zostać indywidualnie dostosowany. Nawet kształt jest jedynie kwestią wyobraźni zamawiającego. Jeśli natomiast mają być używane w restauracjach lub na stoiskach firmowych, bez problemu nadrukowana może być na ich powierzchnię reklama lub logo.

Żagle przeciwsłoneczne cieszą się rosnącą popularnością. Są doskonałym sposobem na zapewnienie cienia, nawet na plażach i otwartych przestrzeniach. Chętnie wykorzystują je restauracje, jak również osoby prywatne. Produkowane są z tkanin lub plandeki. Ta druga daje bardzo wiele możliwości dostosowania koloru i wyglądu, a także kształtu oraz wielkości do potrzeb użytkowników.