agencja pracy tymczasowej

Praca na wakacje a agencja pracy

W okresie wakacyjnym rośnie zatrudnienie w sektorze rolniczym. Dzięki temu, że ziemia wydaje plony jak na przykład w okolicach Bydgoszczy. Wielu rolników mimo rozbudowy i unowocześniania taboru, czyli traktorów, kombajnów i rozrzutników nawozu nie dają sobie sami rady w gospodarstwie.

Po co są agencje pracy tymczasowej?

agencja pracy tymczasowejSzczególnie w przypadku, gdy mają truskawki czy borówki ciężko jest mówić o tym, żeby dawali sobie radę sami ze zbiorami. Dużo młodych ludzi także szuka zatrudnienia, ponieważ studenci chcą zarobić sobie na utrzymanie się na studiach, a uczniowie na wakacje i swoje potrzeby. Czasami ciężko jest szukać pracy na własną rękę. Dlatego powstała agencja pracy tymczasowej w Bydgoszczy by pomóc właśnie połączyć tych, którzy szukają pracy i tych, którzy szukają pracowników. Dzięki temu rekrutacja idzie zdecydowanie szybciej i sprawniej, a pracownicy, którzy zostają zakwalifikowani powinni w założeniu być osobami odpowiedzialnymi. Najwięcej ofert pracy tymczasowej jest obecnie w Toruniu. Tam szuka się pracowników do pracy w marketach zarówno do obsługi kasy fiskalnej jak i rozkładania towaru. Jako, że lato jest szczególnym czasem, w którym ludzie kupują bardzo dużo napojów a także jedzenia na grilla to te działy są najbardziej oblegane. Pracownicy poszukiwani są na tak zwane cito, ponieważ praca nie może stać, gdyż w takiej sytuacji towar na siebie nie zarabia.

Dlatego, że wielu zajęć nasi rodacy nie chcą się podejmować, gdyż nie każdy pracodawca jest uczciwy agencje chętnie zatrudniają pracowników z Ukrainy. Ci, którzy przyjadą tu do pracy nawet w najbardziej prostych pracach widzą swoje szanse.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *