Profesjonalny dermapen w sprzedaży

Mezoterapia igłowa jest znaną od wielu lat metodą na poprawę jakości skóry. Obecnie coraz częściej zastępuje się ją nowoczesnym urządzeniem, które wykonuje ruchy pulsacyjne z ustaloną prędkością. Jego działanie jest znacznie skuteczniejsze. 

Jak działa dermapen? 

sprawdzony dermapen - sklepW internecie znajdziemy mnóstwo dermarollerów, które każdy z nas może stosować w domu na własną rękę. Wykorzystują one technikę mezoterapii igłowej i przyczyniają się do pobudzenia skóry w celu produkcji kolagenu. W salonach kosmetycznych znajdziemy ich nowoczesne odpowiedniki, które w nieco inny sposób nakłuwają skórę i pozwalają na uzyskanie jeszcze lepszych efektów. Jeżeli interesuje nas sprawdzony dermapen – sklep z wyposażeniem salonów kosmetycznych będzie najlepszym miejscem na jego zakup. Znajdują się tam nowoczesne modele bezprzewodowe, które posiadają wymienne kartridże z tytanowymi lub molibdenowymi igłami. Ponadto długość igieł może być regulowana w celu dopasowania do miejsca w jakim będzie wykonywany zabieg. Najkrótsze igły mogą wynosić zaledwie dwie dziesiąte milimetra, a najdłuższe nawet ponad dwa milimetry. Pulsacyjne nakłuwanie skóry powoduje mniejsze uszkodzenia o regularnym kształcie, ale za to są one głębsze. Ręczne dermarollery powodują znacznie szersze uszkodzenia, ponieważ igły się wbijają po różnymi kątami. Wykonując taki zabieg w salonie, mamy gwarancję bezpieczeństwa i możemy być spokojni o czystość igieł, która jest kluczowa w nakłuwaniu skóry. Po zabiegu nie można wystawiać skóry na ekspozycję słoneczną przez 30 dni. 

Przeciwwskazaniami do stosowania do stosowania tej metody jest ciąża, karmienie piersią, nowotwory skóry, czy stany zapalne na skórze. Ponadto dermapen można wykorzystywać nawet przy wrażliwej skórze, natomiast ceny zabiegów zależą od miejsca ich wykonania.