kamerzysta

Przygotowuję film z wesela, na którym byłem kamerzystą

Jest już po dwunastej w nocy. Dzisiaj chcę skończyć filmik dla pary, którą filmowałem miesiąc temu. Jest okres letni i mam wiele zleceń. Zawsze staram się w ciągu miesiąca parze młodej przekazać już skończony filmik.

Jestem kamerzystą na weselach

kamerzystaDzisiaj jest czwartek i mogę trochę dłużej nad tym posiedzieć. Jutro muszę iść szybciej spać bo w sobotę w Lublinie jadę na kolejny ślub. Filmowanie ślubów to moja praca, którą uwielbiam. Zająłem się tym na poważnie pięć lat temu dzięki mojemu dziadkowi. To on zawsze namawiał mnie do spełniania moich marzeń. Widział, ze praca na magazynie nie sprawia mi radości i namówił mnie na spróbowanie czegoś w czym czuję się dobrze i co sprawia mi radość. Wideofilmowanie było czynnością, którą zawsze chciałem wykonywać. Zabrakło mi chyba pewności siebie i obawiałem się, że mi się nie uda. Dobrze, ze dziadek mnie zmotywował to dzięki niemu jestem teraz poszukiwanym i cenionym kamerzystą. Kamerzysta na wesele to osoba cierpliwa i mająca pomysły co zrobić żeby filmik był śmieszny i interesujący. Ja właśnie taki jestem. Jestem profesjonalny i terminowy. Zawsze staram się spełniać wszystkie zachcianki młodej pary. W końcu to jest ich dzień i ślub z weselem ma być najlepszą imprezą w ich życiu. Najlepszy kamerzysta z Lublina i okolic powinien mieć profesjonalny sprzęt i poczucie humoru. Przydaje się kiedy para młoda jest stremowana i potrzebuje jakiego rozluźnienia. Staram się czasem rozładować napięcie i opowiadam ciekawe historyjki. W Lublinie jestem dosyć znany i przez to mam wiele zleceń. Po pierwszej skończyłem filmik.

Mam nadzieję, że moi klienci będą z niego zadowoleni. Starałem się żeby wszystkie ich sugestie i pomysły znalazły się w filmie. Moim zdaniem efekt końcowy wyszedł fajny ale to moim klientom film ma się podobać. Jutro im go dostarczę.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *