Rozkładany duży narożnik do salonu

Postanowiłam wraz z mężem wyremontować kilka pomieszczeń w naszym domu. Na pierwszym planie był salon, który był już ponad dekadę nieremontowany. Jego wygląd i stan techniczny ścian świadczył o tym, że pokój wymaga odświeżenia.

Sklep z dużymi narożnikami do salonu

duży narożnik rozkładany sklepDom, w którym mieszkamy odziedziczyłam po moich dziadkach.  W taki sposób wyprowadziliśmy się z miasta, na małą wioskę. Zawsze marzyłam o tym aby mieszkać poza miastem, moje marzenie ziściło się, ale dom wymagał remontu. Stopniowo remontowaliśmy każde pomieszczenie. Teraz przyszedł czas na salon, który był bardzo staromodny. Czekał nas gruntowny remont łącznie ze ściąganiem parkietu oraz wymianą wszystkich mebli. Chcieliśmy aby nasz nowy salon był nowoczesny i funkcjonalny. Pomieszczenie było bardzo duże, ale bardzo zagracone. W pierwszej kolejności powynosiliśmy meble aby rozplanować nowy układ pokoju. Salon miał mieć również funkcję pokoju gościnnego, w którym będą mogli spać goście. W tym celu musieliśmy zakupić narożnik z funkcją spania. Z braku czasu postanowiłam dokonać zakupu przez internet. Wpisałam w wyszukiwarkę hasło: duży narożnik rozkładany sklep i czekałam na wyniki. Znalazłam sklep internetowy, który miał bardzo duży asortyment a kanapy były w nowoczesnym stylu. Ceny mebli były również rozsądne. Po wybraniu interesującego nas modelu czekaliśmy na realizację zamówienia. Remont pomieszczenia dobiegał końca i jedyne czego nam brakowało to mebli. Rozkładany narożnik okazał się najlepszym zakupem, idealnie pasował do nowego stylu oraz był funkcjonalny.

Narożnik sprawdza się w stu procentach i doskonale spełnia swoją funkcję. Jesteśmy bardzo gościnni i lubimy gdy rodzina zostaje na noc. Kanapa jest bardzo wygodna, a po rozłożeniu jest obszerna i spokojnie wyśpią się na niej dwie osoby.