Różne zastosowanie drona

Nigdy nie myślałem, że wykorzystywanie dronów spodoba mi się na tyle, że założę własną firmę, gdzie realizować będziemy wspólnie z pracownikami ciekawe projekty dla naszych klientów. Klienci, którzy zgłaszali się do nas byli naprawdę różni. Były takie osoby, które chciały zrobić bardzo ładny film ze swojego wydarzenia, takiego jak wesele oraz ślub, ale także takie, które chciały filmować w odpowiedni sposób inwestycje budowlane za które są odpowiedzialne.

Wykorzystanie drona w praktyce

hubsan x4 h107pPosiadane przez nas drony były naprawdę bardzo dobrej jakości i faktycznie mogliśmy śmiało powiedzieć, że wykorzystujemy najnowsze rozwiązania w tym zakresie. Z roku na rok jednak branża się zmieniała i trzeba było inwestować w nowoczesne urządzenia, dlatego też byliśmy przygotowani na to, że drony będziemy czasem zmieniać na nowszy model. Im nowszy będzie model hubsan x4 h107p, tym na pewno będzie miał bardziej wytrzymałą baterię, która starczy na znacznie dłuższy materiał filmowy realizowany dla klienta i nie trzeba będzie wymieniać baterii co kilkanaście minut. Jeśli by spojrzeć na nasz magazyn gdzie przechowywaliśmy wszystkie akcesoria do naszych dronów można śmiało powiedzieć, że posiadaliśmy wszystkie niezbędne akcesoria do tego, aby zająć się dowolnym zleceniem. Nie straszne były dla nas największe zlecenia, które trwały czasem kilka dni, ale także te kilkugodzinne, takie jak wesela oraz śluby co również cieszyło się coraz więcej popularnością.

Oprócz tego, że musieliśmy stawić się na miejscu i wykorzystać nasz sprzęt oraz doświadczenie naszych pracowników oraz ich kompetencje musieliśmy następnie gotowy materiał filmowy obrobić w taki sposób, aby jak najlepiej prezentował się w oczach klienta. Sami widzicie, że praca przy montażu oraz wykonywaniu takich ujęć jest bardzo wymagająca, jednakże jak najbardziej warto się tym zainteresować jeśli interesuje was branża filmowa oraz wykorzystywanie najnowszych rozwiązań do realizacji.