Sesja w wynajętych studiu fotograficznym

Razem z moją narzeczoną postanowiliśmy zorganizować profesjonalną sesję fotograficzną dla naszych rodziców. Znajomy polecił nam świetne miejsce w stolicy, gdzie ceny są atrakcyjne, a możliwości pozwalają na realizację bardzo różnych pomysłów. Zwłaszcza, że sam zajmował się profesjonalną fotografią, dlatego wiedzieliśmy, iż to świetny pomysł.

Kilka słów o studiu fotograficznym i jego możliwościach

wynajem studia fotograficznego w WarszawieKiedy zobaczyliśmy zdjęcia, jakie wykonywał nasz znajomy, wiedzieliśmy, że jakaś sesja musi się odbyć. Jego kunszt był po prostu fenomenalny, dlatego też wpadliśmy na pomysł, by razem z rodzicami powygłupiać się w studiu przed aparatem. Wynajem studia fotograficznego w Warszawie to ciekawy pomysł na urozmaicenie swoich zdjęć. Zwłaszcza, że jego wystrój i wyposażenie są na bardzo wysokim poziomie. Znajomy, który miał nam te zdjęcia robić, polecał nam to miejsce, bo wiele fajnych sesji już w przeszłości miał okazję tam przeprowadzać. Dlatego też spakowaliśmy wszystkie śmieszne przebrania, jakie zbieramy jeszcze z czasów liceum i ruszyliśmy po rodziców. Zarówno moi, jak i mojej narzeczonej są ludźmi o bardzo dużym poczuciu humoru, którzy uwielbiają się wygłupiać. Stworzyliśmy niesamowite kreacje, a nasz znajomy mógł się popisać swoimi umiejętnościami związanymi z organizacją przestrzeni. Najpierw zajął się ustawieniem świateł i wyborem tła. Jako dodatkowy element, wybrał piękną, starą kanapę. Panie przebrały się za damy z początku XX wieku. My, jako modni dżentelmeni, zajęliśmy miejsca u ich boku i przyjmowaliśmy różne, poważne miny.

Moja narzeczona wpadła na genialny pomysł i markerem dorysowała nam wąsy.Zabawy było co niemiara, a wynajęcie takiego studia to świetna sprawa. Zwłaszcza, że pamiątka zostaje na lata, dlatego będziemy mogli do niej wrócić. Polecam gorąco każdemu, by wynająć takie miejsce i się dobrze przygotować do sesji.