dystrybutory wody

Sprzedaż dystrybutorów do wody przez Internet

Szukając sposobów na to, by dorobić sobie do pensji wpadłem na genialny pomysł. Mogę przecież otworzyć sklep internetowy, w którym to będę handlował przez Internet wracając do domu po pracy. Musiałem jedynie ustalić czym będę handlował, by mój sklep w ogóle na siebie zarabiał.

Niemal wszyscy kupują dystrybutory wody

dystrybutory wodyUdało mi się ustalić, czego wciąż było za mało w Warszawie – były to dystrybutory do wody. Praktycznie każde biuro powinno mieć to na stanie, zwłaszcza, że za trzy miesiące miało rozpocząć się całkiem upalne lato. Stwierdziłem, że to najlepszy moment by dokonać zakupu. Przecież latem ceny tych produktów na pewno będą droższe – wtedy każdy kierownik będzie chciał kupić dystrybutory wody dla firm z Warszawy. Postanowiłem wyłożyć trochę pieniędzy i otworzyć własną działalność, która będzie się tym zajmowała. Z początku ruch był zerowy – dokładnie tak, jak przypuszczałem. Kiedy jednak tylko w czerwcu rozpoczęło się upalne lato, pracownicy dali o sobie znać swoim przełożonym. Woda do biura była na wagę złota – wszyscy wiedzieli już, że zamawianie wody butelkowanej nie ma prawa bytu w obecnych czasach. Moja dodatkowa działalność okazała się przynosić mi znacznie większe dochody, niż moja podstawowa praca. Była to bądź co bądź dziwne – nie spodziewałem się aż takiego ruchu. Postanowiłem wziąć wolne by lepiej skupić się na dodatkowej działalności. Dystrybutory do wody szły jak ciepłe bułeczki – praktycznie nie musiałem nic robić, zlecenia same wpadały mi z ogromną prędkością.

Stwierdziłem, że mimo ogromnych zysków nie powinienem porzucać dotychczasowej pracy na etacie – gdy tylko skończy się lato, dystrybutory wody przestaną cieszyć się takim popytem, a wtedy też będę musiał brać skądś pieniądze na życie. Po lecie postanowiłem, że wszystko co zarobiłem w jakiś sposób zainwestuję. Musiałem tylko wymyślić kolejny pomysł na udany biznes.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *