Świetna zabawa dla każdego – minigolf

Wiecie co? Przyznam się wam bez bicia – kiedy mój narzeczony po raz pierwszy zaproponował mi „a może minigolf?” – to byłam nawet więcej niż sceptyczna. Jakoś nie kojarzyło mi się to z dobrą zabawą. Wiecie, w końcu minigolf kojarzył mi się z… Właściwie sama nie wiem z czym. Z czymś pomiędzy zabawą dla dzieci, a zabawą dla znudzonych życiem emerytów. Ale dałam się namówić i nie żałuję.

Zabawa dla całej rodziny w Krakowie

minigolf w KrakowiePrzyznam się – nie jestem typem osoby, którą łatwo jest wyciągnąć z domu. Jakoś tak wolę sobie posiedzieć w domu z książką, takim typem człowieka dokładnie jestem. Ale na minigolf w Krakowie w końcu dałam się namówić. I to był prawdziwy strzał w dziesiątkę! Właściwie nawet czuję, że odkryłam nowe hobby. Pewnie dużą pomocą w tym był fakt, że w byłam zdecydowanie najlepsza z całego towarzystwa, choć po raz pierwszy trzymałam w ręku kij do golfa, czy – żeby być bardziej skrupulatnym – do minigolfa. Okazało się, że mam do tego prawdziwy dryg. Cóż, z pewnymi rzeczami jak z talentem do minigolfa trzeba się po prostu urodzić. Ta radość, ta adrenalina – tak, zdecydowanie w tym wszystkim można poczuć prawdziwy zastrzyk adrenaliny. I teraz już zdecydowanie wiem, że to nie jest sport dla każdego. W końcu nie każdy jest gotowy na takie emocje. Bo teraz już wiem, że minigolf to mnóstwo emocji, których zwyczajnie nie da się opisać. Minigolf w opisie nie brzmi fascynująco ani emocjonująco. A na żywo dokładnie taki jest.

Ja spróbowałam i nie żałuję. Mało tego, teraz uważam, że każdy człowiek powinien tego spróbować. Bo dlaczego nie? W końcu życie jest za krótkie, by darować sobie w nim przyjemności. Jest też zdecydowanie za krótkie na to, by przez dziwne i niezrozumiałe uprzedzenia nie próbować nowych rzeczy – w końcu wszystkiego w życiu trzeba spróbować.