sklep hydrauliczny

Syn pracuje w sklepie hydraulicznym

Syn dzisiaj cały wieczór spędził przy książkach. Jest studentem i uczy się do egzaminu. Syn studiuje na wyższej uczelni. Ma bardzo dobre wyniki. Studiuje w mieście Warszawa. 

Sklep hydrauliczny mojego syna jest otwarty w niedzielę

sklep hydraulicznyW weekendy pracuje w sklepie hydraulicznym i pomaga klientom w doborze niezbędnych materiałów. Rekomendowany przez wielu sklep hydrauliczny z Warszawy jest otwarty także w niedzielę. Na początku jak syn powiedział mi, że chce iść do tej pracy to nie byłam do końca zadowolona. Chciałam, żeby skupił się tylko na nauce. Jednak rozumiem go też, że chce mieć swoje pieniądze. Syn poza obsługą klientów zamawia także towary do sklepu. Hurtownia hydrauliczna, z którą współpracuje dostarcza im towary od dobrych producentów. Grzejniki, które syn zamawia są sprawdzane i polecane przez specjalistów. Syn zna się na tej branży bo o niej uczy się między innymi na swojej uczelni. Grzejniki kanałowe mamy także zamontowane u siebie w domu. Mój mąż pracuje jako budowlaniec i wiele syna nauczył. Grzejniki dekoracyjne były ostatnio u nas częstym tematem w domu. Syn kiedy nie potrafi zrozumieć jak pewne rzeczy się montuje bądź jakie spełniają funkcje to z mężem potrafią o tym sporo rozmawiać. Ciesze się, ze udało nam się wychować syna na tak pracowitego człowieka. Od małego widział jaj jego tata ciężko fizycznie pracuje dlatego chciał iść na studia żeby nie musieć aż tak ciężko pracować. Syn ma ogromną wiedzę. Dwa lata z rzędu korzysta z dofinansowania z uczelni dla zdolnych studentów. Teraz kiedy ma przed sobą ostatnie egzaminy ma jeszcze większą motywację żeby jak najlepiej je pozaliczać.

Grzejniki bardzo go interesują. Nie ma problemów żeby opanować ten temat. W pracy także wiele się może o nich dowiedzieć bo na co dzień je sprzedaje i poleca klientom. W wolnym czasie może się o nich uczyć czytając fachowe magazyny.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *