SAP HCM

System SAP HCM może być Twój!

Rozważasz zmodernizowanie działu kadr w swojej firmie i zastanawiasz się, jakie rozwiązanie będzie najoptymalniejsze? Wybierz oprogramowanie, które zostało opracowane z myślą o zwiększeniu wydajności HR małych, średnich oraz wielkich przedsiębiorstw.

Gdzie działa  SAP HCM?

SAP HCMSAP HCM to dzieło firmy SuccessFactors, należącej go grupy SAP, cenionej na całym świecie za innowacyjne podejście do technologii we współczesnych przedsiębiorstwach. Dostęp SAP HCM uzyskujesz poprzez wykupienie abonamentu, który daje Ci do dyspozycji liczne opcje zarządzania kadrami w Twoje firmie. Dzięki SAP HCM z łatwością przeprowadzisz nowy nabór specjalistów z rozmaitych branż, skontrolujesz czas pracy pracowników oraz ich efektywność, zaplanujesz szkolenia, czy też sporządzisz raporty z działalności swojej firmy. SAP HCM działa w tzw. chmurze, co oznacza, że dbanie o infrastrukturę IT leży po stronie firmy SuccessFactors, Ty zaś, jako użytkownik, nie musisz martwić się kwestiami technicznymi czy też modernizacją oprogramowania. Oprogramowanie SuccessFactors wprowadziły firmy na całym świecie, w ponad 168 krajach. Dzięki tłumaczeniu na języki narodowe, korzystanie z platformy nie sprawia żadnej trudności – SAP HCM dostępny jest także po polsku. Zarządzanie zasobami ludzkimi poprzez oprogramowanie SAP ma udowodnione zwiększenie zysków firm, które zainwestowały w nową technologię w kadrach. Firma SuccessFactors stawia na elastyczność i mobilność, dlatego też sam możesz wybrać jaki pakiet dostępu jest Ci najbardziej potrzebny. W dowolnej chwili możesz go rozbudować o dodatkowe opcje. Oprogramowanie SAP HCM bez problemu działa także na urządzeniach mobilnych, dlatego też jeżeli często podróżujesz nie musisz się martwić o ograniczony dostęp do danych.

SAP HCM pojedzie wszędzie z Tobą! Wykupując dostęp do SAP HCM wprowadzasz swoją firmę na nowe tory rozwoju. Zoptymalizowanie zarządzania personelem szybko zwiększy zyski Twojego biznesu oraz wprowadzi porządek w dokumentacji. Nie wahaj się i wypróbuj oprogramowanie SuccessFactors, już wkrótce nie będziesz mógł się z nim rozstać!

Więcej w temacie można znaleźć na: www.gavdi.pl

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *