Tania wymiana szybki w IPhone

W tej chwili tylko w naszym kraju używamy około sześćdziesięciu milionów telefonów komórkowych. Telefony posiadają nawet kilkuletnie dzieci. O fotel lidera w sprzedaży telefonów w naszym kraju od lat walczy amerykański gigant z jabłkiem w logo. Telefonów tego producenta jest w naszym kraju zdecydowanie najwięcej. Nic więc dziwnego, że każdy serwis zna się na naprawie tych amerykańskich smartfonów.

Ile kosztuje wymienienie ekranu w IPhonie?

wymiana szybki iPhone WarszawaPomimo tego, że telefony marki IPhone należą raczej do tych z najwyższej półki to koszty naprawy pogwarancyjnej dla tych smartfonów są bardzo przystępne. Wynika to z tego, że producentowi zależy na tym, żeby jego produkty miały najlepszą opinię pod każdym możliwym względem. Dlatego właśnie wymiana szybki iPhone Warszawa kosztuje kilkaset złotych, ale cena takiej wymiany zależy tylko i wyłącznie od konkretnego modelu telefonu. W starszych modelach wymiana wyświetlacza w serwisie może kosztować około trzystu złotych. W najnowocześniejszych telefonach tego producenta będzie to cena około tysiąca złotych, ale mowa tutaj o kosztach w autoryzowanym serwisie. Bo przypominamy, że dopóki telefon jest na gwarancji to nikt inny nie może do niego zajrzeć jak tylko autoryzowany serwis. A wiadomo, że w autoryzowanym serwisie naprawa zawsze będzie trochę droższa niż w małych prywatnych firmach zajmujących się naprawami telefonów. Może więc warto poczekać z rozbitym ekranem w IPhonie aż temu skończy się już okres gwarancji.

Amerykańskie telefony IPhone są tak popularne, że ich naprawianiem zajmują się wszyscy w branży serwisów gsm. Niektórzy próbują nawet taki ekran wymieniać samodzielnie, bo w internecie dostępne są poradniki i tutoriale na ten temat. A wymiana takiego modułu ekranu jest dosyć prosta. Potrzebny jest tylko nowy ekran.