Transport materacy z Bydgoszczy

Ojciec zatrudnił mnie na okres próbny, bo chciał się upewnić, że sobie poradzę. Nie ułatwiał mi niczego w życiu, gdyż był zdania, że muszę być zaradny i samodzielny. Robił to dla mojego dobra, bo chciał, żebym sobie radził w życiu i nie był od nikogo zależny.

Zamówienie materacy u bydgoskiego producenta 

materace z BydgoszczyDostałem pracę w dziale zamówień i piastowałem samodzielne stanowisko. Praca nie należała do łatwych, ale ojciec mnie wdrożył, bo musiałem poznać system. Moim pierwszym zadaniem było kupienie materacy od producenta, które miały trafić do sprzedaży sklepu. Ojciec materace dopiero wprowadzał do oferty i nie współpracował jeszcze z żadnym producentem. Wiedziałem, że od tego zadania będzie zależała moja przyszłość w tej firmie. Najpierw sprawdziłem ceny materacy u producentów w województwie. Ojciec potrzebował sprężynowych, więc chociaż miałem jakieś ułatwienie. Po przeanalizowaniu wszystkich ofert zdecydowałem się zamówić materace z Bydgoszczy, bo tam właśnie był producent, który miał przystępne ceny i solidne materace sprężynowe. Złożyłem zamówienie, ale musiałem sam zorganizować transport, gdyż takiej usługi producent materacy nie oferował. W firmie był kierowca i wiedziałem, że to żaden kłopot. Poprosiłem kierowcę, żeby pojechał do Bydgoszczy po odbiór zamówionych materacy. Akurat nie miał żadnego kursu i mógł jechać od razu. Dałem mu pieniądze, potwierdzenie zamówienia i poprosiłem, żeby sprawdził ilość materacy podczas pakowania. Wszystko miałem dogadane.

Ojciec był pod wrażeniem, ponieważ jak się okazało, zamówiłem najtańsze i najlepsze materace sprężynowe, jakie dostępne były na rynku. Producenta materacy samodzielnie znalazłem i byłem z siebie dumny. Wiedziałem, że ojciec świetnie mnie przygotuje do życia zawodowego.