Turystyczne plecaki kupione na obóz

Pamiętam gdy pierwszy raz pojechałyśmy z siostrą na obóz wędrowny. Chodziłyśmy jeszcze wtedy do szkoły podstawowej. Wcześniej jeździłyśmy na kolonię jednak to ten obóz pamiętam chyba najbardziej. Bo wtedy z siostrą czułyśmy się już chyba dorosłe z tego powodu, że możemy jechać na obóz.

Kolorowe plecaki na obóz wędrowny

kolorowe plecaki turystyczne dla dzieciZresztą na tym obozie wędrownym byłyśmy wtedy chyba najmłodsze. Ten obóz miał się odbyć w górach. Pamiętam, że były to czasy gdzie wszystko było szare. Rzadko kto miał jakieś kolorowe rzeczy. Mama natomiast nam kupiła kolorowe plecaki turystyczne dla dzieci, które były naprawdę wyjątkowe. Pamiętam, że gdy z siostrą dostałyśmy te plecaki to byłyśmy naprawdę bardzo szczęśliwe. W sumie to nikt ze znajomych nie miał taki kolorowych plecaków. Wtedy chyba wszyscy mieli takie ciemnozielone plecaki a tylko nasze się wyróżniały. Zresztą te plecaki służyły nam naprawdę wiele lat. Chociaż były typowo dziecięce to z siostrą bardzo je lubiłyśmy. Zresztą były one zrobione z bardzo wytrzymałego materiału i praktycznie nie było widać po nich żadnego zniszczenia. Te plecaki to był zresztą chyba jeden z najlepszych prezentów jaki dostałam w życiu. Myślę, że moja siostra ma podobne odczucia. Dziś jest ogromny wybór plecaków turystycznych dla dzieci. Jednak gdy mój syn jechał po raz pierwszy na swój obóz to kupiłam plecak takiej samej firmy jak kiedyś miałam ja. Miałam nadzieję, że będzie tak samo wytrzymały jak tamten mój.

I nie pomyliłam się. Okazało się, że ta firma cały czas produkuje bardzo dobre plecaki. Może kiedyś wybierzemy się całą rodziną na jakąś wyprawę i wtedy a z mężem także kupimy sonie coś takiego. Bo o takiej wyprawie marze już od dawna. Chciałabym pojechać z dziećmi gdzieś pod namioty w ładną okolice z plecakiem.