Ulubiona pizzeria w Karpaczu

Uwielbiam dni, w których nie muszę się nigdzie spieszyć. Wtedy mam w końcu trochę czasu, żeby wybrać się ze znajomymi do jakiejś ulubionej knajpki i zjeść coś dobrego. Nie lubię ryzykować, że coś nie będzie mi smakować, dlatego zazwyczaj wybieram te same produkty, dania i lokale, żeby się nie rozczarować. Było jedno danie, które nigdy mi się nie znudziło.

Smaczna i sycąca pizza

pizzeria karpaczPodobno powiada się, że wszystko może się nam znudzić. Jednak w moim przypadku nie jest to prawda, ponieważ jest jedna potrawa którą uwielbiam i mógłbym jeść codziennie. Moim ulubionym posiłkiem jest pyszna pizza z ciągnącym się serem. Taką najlepszą serwuje moja ulubiona pizzeria Karpacz, w której bywam co najmniej raz w miesiącu. Czasami jeżdżę nawet sam, kiedy znajomi nie mogą. Wtedy tylko po prostu zabieram sobie na dowóz. Normalnie, nigdy nie jadłem lepszej pizzy niż ta, a byłem nawet w samych Włoszech kiedyś. Ta pizzeria jest fajna, bo można sobie samemu dobierać składniki i nie trzeba się opierać na gotowych kartach menu. Dzięki temu sam komponuję sobie pizzę z ulubionych składników. Mają też niecodzienne dodatki, takie jak żurawina, wędzone sery, czy czerwoną fasolę i brokuły. Nie trzeba więc poddawać się tradycyjnym smakom. Ostatnio również wybraliśmy się z przyjaciółmi posiedzieć. Każdy z nas wziął po dużej pizzy, bo należymy do osób, które lubią dobrze zjeść. Zawsze ciężko się tam czeka na pizzę wśród tych wszystkich pięknych zapachów.

O dziwo na ostatnim wyjściu nie byłem w stanie zjeść całej pizzy. Musiałem zabrać na wynos. Nie wiem co się ze mną stało, zawsze całą pochłaniałem w chwilę. Najwidoczniej musiałem najeść się wcześniej porządniejszego śniadania. Ale dobrze, że pizze dalej są takie smaczne i nic nie zmieniają się w smaku od lat.

Published
Categorized as Firma