woski zapachowe

Woski zapachowe w hotelowych pokojach

Pokoje hotelowe to miejsca, w których spędzamy urlopy, delegacje, rocznice związków czy inne mniej lub bardziej szczególne dla nas okazje. Komfort i zadowolenie gości ma tutaj wartość priorytetową, jeśli chcemy by konkretny turysta do nas powrócił. Ktoś, kto często gości w pokojach hotelowych od razu zauważy wszelkie niedociągnięcia i będzie od razu w stanie porównać lepsze i gorsze pensjonaty, w jakich miał okazję gościć.

Warto tworzyć nastrój za pomocą wosków zapachowych

woski zapachoweNawet jeśli dany obiekt nie jest pięciogwiazdkowym kompleksem, to warto (a nawet należy) zadbać w nim o czystość, przyjemny zapach i przytulna atmosferę. Osiągniemy to chociażby stosując świece i woski zapachowe. Ich aromat utrzymuje się bardzo długo, a jednocześnie nie jest zbyt intensywny i drażniący dla gości. Dodatkowo świece Yankee Candle czy też świeczki Woodwick dostępne są w bardzo wielu rozmaitych kompozycjach zapachowych. W hotelowym wnętrzu doskonale sprawdzi się choćby delikatna lawenda, wanilia lub aromat świeżej bawełny. Przyjemny zapach osiągniemy nie tylko dzięki świeczkom. Doskonale sprawdzą się tutaj także godne polecenia woski zapachowe, które można wielokrotnie wykorzystywać i przechowywać. Woski Kringle Candle to znacznie lepsze rozwiązanie niż odświeżacze zapachu o chemicznym aromacie lub kadzidełka. Te drugie dla wielu osób mogą okazać się zbyt duszące i doprowadzić do złego samopoczucia, senności lub bólu głowy. Miłym akcentem są też kule do kąpieli, które można zostawić gościom w łazience. Dzięki nim wanna przenika się pięknymi zapachami, a cała kąpiel staje się przyjemniejsza i bardziej odprężająca. Dzięki wspomnianym technikom uda się nam pozbyć z pokojów hotelowych dymu papierosowego, zaduchu czy innych, niepożądanych zapachów.

Dlatego warto zainwestować w aromaterapię i za każdym razem witać gości miłym dla nosa zapachem, który z pewnością już zawsze będzie się im kojarzył z tym miejscem.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *