wybielanie zębów

Wybielanie zębów a implanty stomatologiczne

Istnieje wiele sposób na uzupełnienie brakujących zębów. Jednym z nich są implanty stomatologiczne we Wrocławiu. To wszczepy tytanowe, które zespalają się z kością, a następnie umieszcza się na ich szczycie koronę pełnoceramiczną.

Wybielanie zębów poprawi nasz ogólny wygląd

wybielanie zębówImplant spełnia prawie idealnie funkcję własnego zęba, jednakże nie jest to metoda przeznaczona dla każdego. Częściowo o tym, czy zabieg będzie mógł być przeprowadzony decyduje chirurg stomatolog, ponieważ musi on ocenić stan kości. Im szybciej po utracie zęba zdecydujemy się na działanie, tym większa szansa na to, że kość nie zaniknie na tyle, by nie można było zastosować implantu. Ponadto trzeba również przeprowadzić leczenie chorób dziąseł we Wrocławiu. Implantów nie wstawia się osobom, palącym czy też takim, które zaniedbują stan jamy ustnej, ponieważ może się stworzyć stan zapalny, który spowoduje, ze organizm odrzuci wszczep. Po zabiegu trzeba również poddawać się regularnym kontrolom. Oczywiście jeżeli wszystko jest w porządku,można poddawać się takim zbiegom, jak sprawdzone wybielanie zębów we Wrocławiu, jednakże korona nie podda się temu procesowi. Implantami można uzupełnić całe bezzębie, jednakże jest to koszt sięgający kilkudziesięciu tysięcy złotych. Rozsądnym rozwiązaniem jest wstawienie jedynie 4 lub 6 implantów i zastosowanie na nich mocowanej protezy. To rozwiązanie komfortowe i na wiele lat. Ponadto spełnia najwyższe wymogi estetyczne. Jeżeli już jesteśmy w centrum medycznym, w którym odwiedzamy lekarza takiego jak chirurg dziecięcy czy przeprowadzamy zabiegi, takie jak leczenie przepukliny pachwinowej u dzieci, to przy okazji można zapytać o cenę implantów.

Na konsultacji lekarz oceni także stan dziąseł i ogólne warunki. Zapyta również o stan zdrowia, ponieważ niektóre schorzenia stanowią przeciwwskazanie do tej metody leczenia.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *