placa zabaw

Wymarzony plac zabaw dla dziecka

Mieszkamy w domku jednorodzinnym. To było od zawsze moje marzenie. Musiałam jednak na spełnienie go trochę poczekać, bo wiadomo, że budowa takiego domu wiąże się z dużymi wydatkami.

Idealny plac zabaw dla dzieci małych i dużych

placa zabawW końcu jednak męża i mnie było na to stać, więc postanowiliśmy więcej nie zwlekać. Dziś mamy piękny dom. Niedawno stwierdziliśmy, że czegoś przy nim brakuje. Nasza córka ma już pięć lat i widzieliśmy, że nie chce spędzać czasu na świeżym powietrzu w przestrzeni za domem. Zastanawialiśmy się, jak ją do tego skłonić. Szkoda byłoby nie wykorzystać przecież świetnej i słonecznej pogody. Wpadliśmy w końcu na to, że dzieci mieszkające w mieście mają place zabaw, a my na naszym osobistym terenie na peryferiach pozbawiliśmy ich naszą małą pociechę. Postanowiliśmy jej sprawić wymarzony plac zabaw. Oczywiście, musiał być on nieco ograniczony, ale za to wyłącznie do dyspozycji jej i koleżanek, które zechce zaprosić. Sprawiliśmy córce po prostu solidny i duży domek ogrodowy. Obecnie z niego prawie nie wychodzi. Ciągle się przy nim krząta. Mąż zaczął się śmiać, że jemu też by się coś takiego przydało, żeby chciało mu się wychodzić z domu. Zaproponował niby to w żartach siłownie zewnętrzne. Ja jednak wiedziałam, że naprawdę taką chciał. Musiałam mu to jednak wybić z głowy, bo przecież nie mamy nawet tyle miejsca. Siłownie plenerowe producent tworzy raczej do tego, aby stały gdzieś w miejskiej przestrzeni, a nie na osobistym terenie. Chociaż nie wiem, może są tacy, którzy je mają. Jeśli mogą się pochwalić większym rozmiarem działki, to pewnie tak.

Nasza jednak jest mocno ograniczona. Poza tym obecnie kupiliśmy domek dla małej i niech na razie będzie to jedyny taki większy, ponadprogramowy wydatek.

Polecamy: http://ringpol.pl

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *