Wynajęłam dla gości busa do Niemiec

Martina poznałam na obozie językowym w Berlinie. Od razu go polubiłam i dogadaliśmy się bez żadnych przeszkód. Od tamtego czasu często się spotykaliśmy, aż w końcu zamieszkaliśmy razem u niego w Berlinie. Martin po roku mi się oświadczył i planowaliśmy ślub.

Na ślub goście dotarli busem z Bydgoszczy

busy bydgoszcz niemcyMusiałam całą swoją rodzinę sprowadzić do Berlina na ślub, który właśnie tam się odbywał. Wzięłam na siebie koszty ich dojazdu, ponieważ zależało mi na obecności wszystkich członków rodziny. Wpadłam na pomysł, żeby wynająć busa, którym wszyscy mogliby dotrzeć na mój ślub. Wynajmowane były busy bydgoszcz niemcy wraz z kierowcą i jak przyjechałam do kraju załatwiać formalności to zajęłam się od razu tym tematem. W rodzinie wszystkich poinformowałam o swoim pomyśle i każdy był zadowolony. Mogłam być spokojna, że wszyscy będą obecni na moim ślubie. Podjechałam do firmy, która oferowała wynajem takich busów, żeby zorientować się jak wygląda oferta. Bus był mi potrzebny na trzy dni i liczyłam się, że koszty będą większe. Mój narzeczony był bogatym człowiekiem i za wszystko obiecał zapłacić. Zgodziłam się więc na warunki, które zaoferował mi właściciel tej firmy i od razu na miejscu podpisałam z nim umowę współpracy. Termin ślubu od dawna mieliśmy uzgodniony i dzięki temu mogłam wszystko od razu załatwić. Bus przewidywał trzydzieści miejsc siedzących a gości z mojej strony było dwudziestu trzech. Dla każdego było miejsce a bus był bardzo komfortowy i nowoczesny.

Na ślub wszyscy dotarli bezpiecznie i na czas. Kierowca przyjechał dużo wcześniej, ponieważ zaznaczyłam jak to jest dla mnie ważne. Firma wynajmująca busy w pełni wywiązała się z warunków umowy i byłam z tego zadowolona. Zamierzałam w przyszłości także korzystać z ich usług.