Agregaty chłodnicze

Wyposażanie sklepów spożywczych – agregaty chłodnicze i inne

Od ponad dwóch lat pracuję w firmie, która na rynku znana jest z tego, że wyposaża wszelkie sklepy spożywcze. Jednakże ta firma, w której pracuję wspomnianych sklepów nie wyposaża w żywność, ale we wszelkiego rodzaju urządzenia chłodnicze.

Zamówienia na agregaty chłodnicze

Agregaty chłodniczeJa właśnie jestem pracownikiem tej firmy, który odpowiedzialny jest za kompletowanie zamówień. Czasami ciężko jest z tymi zamówieniami, ponieważ mam wrażenie, że składają je ludzie, którzy o niczym nie mają pojęcia. Ostatnio jeden sklep zamówił u nas jedne drzwi chłodnicze, Pani która to zamówienie składała wysyłała e-maila, w którym podała wymiary drzwi, które zamówiła. Oczywiście nasza firma zrealizowała zamówienie rzetelnie, zamówiliśmy u producenta drzwi dokładnie o takich wymiarach, jakie nam podano. Jak przyszło, co do czego, to koniec końców okazało się, że podali nam złe wymiary i drzwi po prostu nie pasują. Sklep przez co musiał płacić nam za to, że musieliśmy owe drzwi ponownie zawieźć do producenta, który zmieni wymiary tych drzwi, tak żeby pasowały. Oczywiście właściciele sklepu nie chcieli na to przystać, ale na szczęście udało się to z nimi wynegocjować. Nie możemy sobie przecież pozwolić na to, żeby z winy klienta sklep ponosił straty, dlatego trzeba tutaj też uważać, bo naprawdę bywa różnie. Również mieliśmy takie problemy z zamówieniami, że klient zamawiał u nas profesjonalne agregaty chłodnicze, a później nie chciał je odebrać i zapłacić brakującą sumę pieniędzy. Na takich ludzi jednakże też mamy swoje sposoby.

Generalnie rzecz biorąc takich zamówień przekrętowych mamy całkiem sporo, jednakże na całe szczęście w większości trafiamy na rzetelnych klientów, którzy trzymają się warunków zawartej z nami umowy. My zawsze jesteśmy uczciwi w stosunku do klientów, dlatego też tego samego od nich oczekujemy.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *