Zabawkowe samochód na akumulator

Większość dzieci lubi jazdę samochodem i chętnie się nimi bawią, szczególnie modelami, do których mogą wejść. Takie można spotkać w wielu sklepach z zabawkami w postaci klasycznych limuzyn lub aut terenowych w wersji cabrio.

Jak szybko jeżdżą samochody na akumulator?

samochód zabawka na akumulatorDzieci lubią czuć niezależność i możliwość robienia czegoś samodzielnie. Zwłaszcza kiedy mogą robić coś co rodzice. Na pewno takim zajęciem jest jazda samochodem, która dostarcza dzieciom wiele radości. Samochód zabawka na akumulator jest świetnym pomysłem na prezent dla trzylatka, który będzie już w stanie nim samodzielnie kierować. Takie zabawki są dość skomplikowane technologicznie, ale ich obsługa jest bardzo prosta, dlatego dzieci sobie z nią bez kłopotu radzą. Przeważnie wystarczy kilka prób i maluch potrafi samodzielnie jechać samochodem. Pojazdy są wyposażone w mocne silniki i wydajne akumulatory, które pozwalają na nieprzerwaną zabawę nawet przez kilka godzin. Maksymalna prędkość z jaką mogą się poruszać, to około kilku kilometrów na godzinę. Pojazdy mają oddzielne fotele dla kierowcy i pasażera oraz pasy bezpieczeństwa. Ponadto są wyposażone w boczne lusterka, klakson, światłe led z przodu i z tyłu, a nawet wejście USB, aby maluch mógł słuchać ulubionej muzyki w trakcie przejażdżki. Autka elektryczne z wyglądu do złudzenia przypominają prawdziwe modele więc nic dziwnego, że tak bardzo się podobają dzieciom. Cena takiej elektrycznej zabawki, to przynajmniej trzysta złotych, ale radości z niej jest co nie miara.

Jeżeli decydujemy się na zakup takiego samochodu, to musimy się liczyć ze znalezieniem dla niego miejsca, ponieważ ma ono dość spore rozmiary. Można go używać w domu, jeżeli mamy wystarczająco duże pomieszczenia, na trawie w ogrodzie czy na spacerze.