zakup nowego mieszkania w pomorskim

Moja koleżanka od naprawdę długiego czasu nie mogła otrzymać kredytu na mieszkanie. Po prostu umowa jaką miała w pracy nie pozwalała jej na to. Jednak jakiś czas temu zadzwoniła do mnie żeby powiedzieć mi, że w tej kwestii naprawdę sporo się zmieniło. Ja już dawno kibicowałam jej żeby w końcu mogła mieć swoje mieszkanie.

Koleżanka kupuje małe mieszkanie 

nowe mieszkania w pomorskim

Koleżanka powiedziała mi przez telefon, że już jakiś czas temu dostała w pracy umowę dzięki, które będzie mogła w końcu wziąć upragniony kredyt. Razem z tą umową dostała nawet podwyżkę wynagrodzenia. Koleżanka była naprawdę bardzo zadowolona z tego powodu. o tak naprawdę długo czekała na ten dzień. Koleżanka wiedziała, że może na jakieś duże mieszkanie nie będzie jej samej stać, ale na mieszkanie mniejsze już tak. Ona chciała mieć po prostu dwa pokoje. Dla niej jest to całkowicie wystarczające. Zresztą są teraz nowe mieszkania w pomorskim, które nie są wcale mocno drogie. Można powiedzieć, że kosztują praktycznie tyle samo co mieszkania na rynku wtórnym. Koleżanka już wstępnie oglądała nawet kilka mieszkań. I z tego co mi powiedziała to naprawdę wszystkie jej się podobały. Ona przez długie lata wynajmuje tylko różne mieszkania i nie może doczekać się tego gdy w końcu będzie miała swoje własne mieszkanie. Koleżanka też po tym gdy obejrzała już kilka mieszkań poszła do banku. I tam dowiedziała się, że może tak naprawdę składać już wniosek o kredyt na mieszkanie. Gdy ostatni raz rozmawiałam z nią przez telefon to wiem, że ma czekać teraz jeszcze około dwa tygodnie. Jednak nie mogłam się powstrzymać i zadzwoniłam do koleżanki czy już ma odpowiedz z banku.

Koleżanka powiedziała mi, że właśnie przed moim telefonem dzwoniła pani z banku i okazało się, że kredyt ten został jej przyznany. Koleżanka była tak szczęśliwa, że aż płakała z tych wszystkich emocji.