Zamawiając dla mnie i mamy nocleg na lato

Niedługo się rozwodzę. Żona mnie opuściła mówiąc, że jestem maminsynkiem. Ale coś w tym dziwnego, że kocham swoją mamę i jest najważniejszą osobą w moim życiu? Oczywiście, że nie. Żona to tylko żona. Od zawsze z resztą jej to powtarzałem. Chciałem tym razem spędzić wakacje razem z mamą. Żona, kiedy to usłyszała, to spakowała się i wyprowadziła.

Mama zasługuje na najlepszy nocleg w Kudowie Zdrój

kudowa zdrój - noclegi na latoNajważniejsze jest dla mnie dobro mojej matki. Chciałem, aby pojechała ze mną do Kudowy Zdrój. Byłem tu kiedyś na wycieczce szkolnej. Teraz miałem okazję ją zabrać. Stać mnie było na najlepszy nocleg. Moja mama z resztą powiedziała, że ma duże wymagania, jeśli chodzi o pokoje gościnne. Materac musi mieć średnią twardość, w pokoju musi być ponadto duża łazienka z prysznicem i ciepłą wodą. No i oczywiście telewizor. Poszukałem więc w internecie Kudowa Zdrój – noclegi na lato. Oferty były szerokie, ale ja wybrałem to, co jest najdroższe. Cieszyłem się, że spełnię przy tym oczekiwania ukochanej mamy. Zadzwoniłem do noclegu i powiedziałem, czego oczekuję. Chyba tylko wydawało mi się, że recepcjonistka zamilkła jak powiedziałem, że przyjadę z mamą na wakacje. CO w tym dziwnego, że dorosły facet jeździ z mamą zamiast żoną do Kudowy Zdrój? Dla mnie nic! Nocleg był drogi i dobrze – niech mama ma! Liczę, że jak przyjedziemy tu na lato, to całe dnie będziemy spędzać razem.

Będziemy zwiedzać piękne miasto, jakim jest Kudowa Zdrój, ponadto pójdziemy może w góry o ile mama będzie miała siły i chęci. Nie odstąpię jej na krok. W Kudowie będę jej fundował najlepsze jedzenie. Pójdziemy na kawę. Nocleg ma miejsce do grillowania, więc zrobimy sobie grilla! Wieczorami z kolei będziemy siedzieć w pokoju gościnnym i oglądać seriale w telewizji. Będą to udane wakacje!