Zamówienie kopert firmowych

Każda firma wysyła codziennie mnóstwo listów. A już w dużych korporacjach to chyba najwięcej. Wiadomo, że i tak przeszliśmy już na bardziej mobilne formy korespondencji, jak na przykład e-mail. Ale i tak większość korespondencji wysyłamy w sposób tradycyjny, czyli listownie.

Logo firmy na kopercie

koperty firmoweW naszej korporacji mamy własne koperty. Zamawiamy je u sprzedawcy. Oni nam tam drukują na kopertach logo naszej firmy. Po za tym większość kopert jest biała albo brązowa. Nasze są w kolorze beżu. Klient od razu wie skąd jest dany list, ze jest od nas. Na pewno wielu z was spotkało się z firmowymi kopertami. Czasami sami je dostajemy. Nasze koperty firmowe mają też w pewien sposób reklamować naszą firmę. Oprócz odpowiadania na bieżącą korespondencję, wysyłamy też mnóstwo ofert. Mamy takie małe koperty oraz duże. Zamówienie naszych własnych kopert nie był dużym kosztem dla firmy. W dodatku przy większej liczbę zamówienia dostajemy zniżkę. Koperty też mają nowoczesne zamknięcie, to znaczy nie trzeba zaklejać je klejem czy na ślinę, która aktywuje klejący pasek. Wystarczy zerwać tasiemkę i pojawia się klejący pasek, który wystarczy docisnąć i gotowe. Wygląd naszej koperty zaprojektowała inna firma. My tylko podaliśmy swoje logo, a ta firma miała zdecydować  jak je umieścić na kopercie. miała też wybrać kolor. I jak widać trafiła od razu. Szef był zachwycony naszymi firmowymi kopertami. Powiedział, że teraz będziemy się wyróżniać pod tym względem. Szef jeszcze myśli na stworzeniu naszych opakowań do transportu. Produkujemy wyroby, które później musimy zapakować w kartony.

Nasza firma ma własne koperty, za pomocą których wysyłamy swoją korespondencję. Większość firm korzysta z tradycyjnych kopert, ale my musieliśmy stworzyć własne koperty. Musi być na nich nasze logo. Co więcej nie może to być biały kolor, dlatego też mamy taki jasny beżowy.