producent mebli nowy sącz

Zamówienie nowych solidnych mebli

 

Moi rodzice po tym jak ja z siostrą wyprowadziłyśmy się już z mieszkania zaczęli je remontować. Szkoda w sumie, że nie zrobili tego wcześniej bo w końcu wtedy by nam się wszystkim lepiej i wygodniej mieszkało. Jednak ważne, że i tak zaczęli to robić.

Zmiana mebli w mieszkaniu rodziców

producent mebli nowy sączW sumie to w swoim mieszkaniu do tej pory rodzice zmienili niemal wszystko. Zaczęli od kuchni. Zamówili sobie nową kuchnię na wymiar z Nowego Sącza bo mama zawsze o takiej kuchnia marzyła. Mi osobiście ta kuchnia bardzo przypadła do gustu i bardzo chętnie bym sobie taką samą kupiła. Te meble kuchenne od tego samego producenta mama zobaczyła u swojej koleżanki i wtedy stwierdziła, że chciałaby mieć podobne. Te meble nie dość, że są bardzo ładne i nowoczesne to do tego są też praktyczne. Mama do pojemnych szafek może schować niemal wszystko. Nie ma problemu z tym, że coś musi leżeć na wierzchu. Po meblach kuchennych była olej na meble w salonie. Takim teraz jest bardzo nowocześnie. Meble do salonu zostały zamówione także od producenta z Nowego Sącza bo produkują on jednak chyba najlepsze meble. Przynajmniej moi rodzice są z ich jakości bardzo zadowoleni. Ich zdaniem meble w znanych salonach meblowych nie mogą się z tymi meblami równać. I dla nich są to wręcz meble drugiej kategorii. Na końcu z mojego i siostry pokoju rodzice zrobili sobie sypialnię z prawdziwego zdarzenia. Jest w niej duże drewniane, bardzo ładne łózko. A także są dwie małe szafki nocne oraz szafa.

W sypialni jest też szafa wnękowa, w której rodzice pomieścili bardzo wiele rzeczy. Ta szafa jest taka praktyczna i pojemna a zarazem nowoczesna, że gdy ją tylko zobaczyłam to także sobie taką zamówiłam. Jest to oczywiście szafa, która została wyprodukowana przez producenta z Nowego Sącza właśnie.

Źródło http://inter-styl.com.pl