Zespół na imprezę urodzinową

 

Powoli przymierzam się organizacji imprezy z okazji osiemdziesiątych urodzin mojego dziadka. Dziadek mimo podeszłego wieku ma dużo werwy i świetnie odnajduje się wśród ludzi. Myślę, że świadomość, iż cała rodzina spotkała się w jednym, uroczystym miejscu, i to specjalnie dla niego, sprawi mu największą niespodziankę.

Jaki zespół będzie najlepszy?

GlamBeat w BydgoszczyPóki co jednak dziadek nic nie wie. Mam zamiar go zaskoczyć. O swoim pomyśle powiem mu dopiero dwa dni przed imprezą – żeby zdążył się przygotować. Póki co największy problem organizacyjny stanowi dla mnie wybór odpowiedniej oprawy muzycznej. Zależy mi na zespole, który będzie jednocześnie klasyczny i sympatyczny. Nie chcę, żeby mój dziadek słuchał na swojej osiemdziesiątce disco polo. Koleżanka poleciła mi zespół GlamBeat z kujawsko pomorskiego. Powiedziała, że to grupa, która spełnia moje wymogi. GlemBeat w Bydgoszczy organizował zabawę jej zabawę weselną. Nigdy nie byłam przekonana do tego typu zespołów, ale z tego, co udało mi się dotychczas wyczytać, GlamBeat w kujawsko pomorskim wymieniany jest jako jeden z najlepszych. Wszyscy członkowie mają doświadczenie i wykształcenie muzyczne, i z tego co można przeczytać na ich stronie, grają też stare, polskie hity – coś w sam raz dla mojego dziadka. Nie podają akurat ulubionych jego utworów, ale myślę, że można by się co do nich dogadać. Nie jestem też pewna, czy GlamBeat w Bydgoszczy jest na co dzień, czy grupa musiałaby tu dojechać. Staram się rozważać różne opcje, ale nie znalazłam jeszcze nic, co by mogło z nimi konkurować. Jeśli będą wolni w terminie imprezy dziadka, pewnie się do nich odezwę.

Na razie dopiero szukam sali – tutaj pewnie też nie będzie łatwo znaleźć coś, co byłoby funkcjonalne dla ludzi w każdym wieku, a czegoś takiego właśnie szukam. Jak zarezerwuję salę, będę dzwonić po zespołach. Mam nadzieję, że uda mi się zorganizować idealną imprezę-niespodziankę.  

Źródło informacji: glambeat.pl