Znajoma zaprojektowała mi mieszkanie

Jolantę poznałam na imprezie charytatywny i od razu znalazłam z nią wspólny język. Była to cudowna i ciepła osoba, która dbała o innych. Od tamtego czasu często się z nią spotykałam i miałyśmy mnóstwo wspólnych tematów do rozmów. Uwielbiałam tę kobietę. 

Precyzyjnie zaprojektowane wnętrza w mieszkaniu 

projektowanie wnętrz w TrójmieściePodczas ostatniego naszego spotkania powiedziałam jej, że kupiłam piękny apartament w Gdańsku, ale nie miałam pomysłu na jego umeblowanie. Jako, że Jolanta wykonywała projektowanie wnętrz w Trójmieście to postanowiłam poprosić ją o poradę. Jolanta dała mi kilka wskazówek, ale od razu zaznaczyła, że z ogromną przyjemnością zaaranżuje dla mnie wszystkie pomieszczenia w apartamencie. Nie śmiałam jej o to prosić wcześniej, bo wiedziałam, że była bardzo zajęta, ale skoro sama zaoferowała pomoc to z niej skorzystałam. Po wizycie w restauracji od razu udałyśmy się do mojego apartamentu. Jolanta wszystkie pomieszczenia obejrzała uważnie i zrobiła masę zdjęć. Zadeklarowała się zaprojektować mi wnętrza do końca tygodnia co było dla mnie szokującą informacją, bo przecież takie zajęcie pochłaniało o wiele więcej czasu. Jolanta jednak była doświadczona w branży i dla niej była to przysłowiowa bułka z masłem. Kiedy spotkałyśmy się następnym razem to miała wszystko gotowe. Wnętrza w apartamencie zaprojektowała mi bardzo precyzyjnie i byłam pod ogromnym wrażeniem. Sama nigdy nie wpadłabym na to jak można mieć piękne i przestronne mieszkanie dzięki odpowiedniemu projektowi wnętrz. 

Apartament urządziłam dokładnie tak jak zaprojektowała to dla mnie Jolanta. Świetnie mi się mieszkało w nowym miejscu a jasne kolory w pomieszczeniach pozwalały sądzić, że apartament był większy niż było to w rzeczywistości. Jolanta wykonała kawał dobrej roboty.