wideofilmowanie

Znaleźć profesjonalistę od filmowania

Już za trzy tygodnie wychodzę za mąż. Ceremonia odbędzie się w moim pięknym mieście rodzinnym, którym jest Toruń. Mój narzeczony, a za trzy tygodnie już mąż również pochodzi z tego miasta, więc nie było innej możliwości, żeby nasz ślub, jak i wesele odbyło się właśnie w tym przepięknym, malowniczym mieście.

Wideofilmowanie na weselu jest konieczne

wideofilmowanieCała organizacja wesela, to można powiedzieć, że jeden wielki kosmos. Nawet znalezienie kogoś, kto na naszej ceremonii zrobi wideofilmowanie z Torunia ceremonii zajęło nam na prawdę bardzo długo. Załatwianie wszystkiego było na prawdę ciężkie. Jeszcze trzy tygodnie temu okazało się, że nasz kamerzysta wyjechał do Niemiec i wróci dopiero za dwa miesiące, także nie ma możliwości, żeby kamerował naszą uroczystość. Byłam bardzo zdenerwowana tym faktem, bo ciężko jest przecież znaleźć kogoś, kto zrobi nam wymarzone filmowanie naszego ślubu. Bałam się bardzo, że nikogo takiego nie uda nam się znaleźć, jednakże udała nam się ta sztuka. Ogólnie przygotowywanie wesela i ślubu, to ciężka sprawa. Trzeba pozałatwiać tyle formalności i wszystko ogarnąć, że można zgłupieć. Najgorsze było załatwianie sali weselnej, ponieważ nie mogliśmy znaleźć takiej, która nam najbardziej odpowiada. Jak znalazła się taka, która nam odpowiadała, to albo była zabukowana, albo po prostu cena za wynajem przewyższała nasz budżet.

 

Również ja miałam problem z sukienką, bo nie mogłam się na żadną zdecydować. Problemów było co nie miara, jednakże już wszystko pozałatwiane i teraz z niecierpliwością czekam na ten najważniejszy dzień mojego życia.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *