Żona zajmuje się zakładaniem ogrodów

Żona dostała propozycję pracy od znajomej, z która kiedyś studiowała. Nie wiedziała czy decydować się  na jej warunki. Miała trochę obaw ze względu na przerwę w zawodzie. Żona studiowała projektowanie ogrodów. Była w tym całkiem dobra. Po studiach nie zdecydowała się na karierę zawodową bo zaszła w ciążę i urodziła bliźniaki.

Żona zajmuje się ogrodami

zakładanie ogrodów poznańNie mieliśmy nikogo na miejscu w Poznaniu więc żona poświęciła swoją karierę rodzinie. Kiedy powiedziała mi o Iwonie, która prowadzi firmę i całkiem dobrze sobie radzi w biznesie postanowiłem namówić żonę żeby spróbowała swoich sił. Ja prowadzę firmę budowlaną, która się dobrze rozwija. Zatrudniam sporo osób i jestem więcej w domu. Wiedziałem, że będę mógł żonę odciążyć od różnych domowych obowiązków. Pamiętam, że żona uwielbiała swoje studia. Była na prawdę dobra w projektowaniu ogrodów. Oczywiście nie miała wielkiego doświadczenia w tej branży ale jestem zdania, że wszystkiego można się nauczyć i swoją wiedzę raz dwa odświeży. Żona postanowiła spróbować swoich sił. Zakładanie ogrodów poznań sprawiało jej dużo radości. Wracała do domu zmęczona ale zadowolona. Iwona we wszystkim ją wspierała. Pomagała jej w przygotowywaniu projektów. Kiedy stwierdziła, że żona jest już gotowa żeby działać samodzielnie zaczęła jej przydzielać trudniejsze projekty. Żona całkiem dobrze zarabiała. Czuła się potrzebna a także miała jeszcze więcej energii na wszystkie pozostałe obowiązki. Bardzo się cieszę, że udało mi się ją namówić do pracy.

Każdy powinien robić w życiu to co sprawia mu radość. Nie można poświęcać swojej kariery rodzinie. Żona bardzo szybko odświeżyła sobie swoją wiedzę i przygotowuje piękne projekty ogrodów dla swoich klientów. Widziałem sporo jej prac i jestem z niej bardzo dumny.